724 Dinle: Müzik, Sesli Kitap v 6.0.2

 Download latest version (11.7 MB)

The description of 724 Dinle: Müzik, Sesli Kitap App
Ücretsiz müzik, sesli kitap, canlı radyo, sesli haber, sesli röportajlar ve çok özel podcast yayınları 724 Dinle'de. 7/24 Dinle ile günün önemli gelişmelerini takip edebilir ya da sevdiğin şarkıyı dinleyebilirsin. Şimdi 7/24 dinlemekten sıkılmayacağın yeni sesli içerik platformumuzu keşfetmenin tam zamanı...

7/24 DİNLE'DE SİZİ NELER BEKLİYOR?

ÜCRETSİZ MÜZİK: Pop, rock, anadolu rock, arabesk, Türk sanat müziği, klasik müzik, türkü ya da alternatif müzik... Tarzına göre müzikler şimdi ücretsiz olarak ve sana özel hazırlanmış çalma listelerinde seni bekliyor. Sevdiğin şarkıcıyı takibe alabilir, favori şarkılarını listeleyebilirsin.

13 FARKLI CANLI RADYO: 7/24 Dinle ile günün 24 saati; Radyo Turkuvaz, Turkuvaz Romantik, Turkuvaz Efsane, Vav Radyo, A Spor Radyo, A News Radio, Musiki, Turkuvaz Nostalji, Anadolu, Radyo Energy, Radyo Soft, A Haber Radyo, A Para Radyo gibi 13 farklı radyoyu canlı olarak dinleyebilirsiniz.

PODCAST YAYINLARI: Kültür&Sanat, Tarihte Bugün, Portre, Seyahatname ve Spor Arşivi konularına dair dopdolu podcast yayınları için günün 24 saati 7/24 Dinle’yi ücretsiz olarak takip edebilirsin.

SESLİ ÖYKÜ VE MASALLAR: Her yeni gün büyüyen kitaplığı ile 7/24 Dinle'nin Sesli Kitap bölümünde öyküler, masallar ve yazarlara özel çalma listelerini bulabilirsin. Türk Edebiyatı'nın önemli isimlerinden Ömer Seyfettin, dünyada öyküleriyle ses getiren Jack Londan, George Orwell ve daha birçok yazar seni bekliyor.

ÇOCUK KÜTÜPHANESİ: Hans Christian Andersen, Ömer Seyfettin, Jules Verne gibi önemli yazarların kaleminden çıkan masallar sesli olarak minik ziyaretçileri bekliyor. Ayrıca mini hikâyeler ve meraklı kâşifleri bekleyen çok çeşitli sesli içerikler de 7/24 Dinle’de.

ÜNLÜ SÖZLERİYLE YAZARLAR: Necip Fazıl Kısakürek, Atilla İlhan, Oğuz Atay, Montaigne, Victor Hugo ve daha nicesi, 7/24 Dinle’de aşk, dostluk ve hayat ile alakalı sözleri ile yeniden hayat buluyor. Aforizmalar çalma listeleri ile sesli içerik dünyasından çıkmak istemeyeceksiniz.

MODUNA GÖRE HABER: Müzik platformlarından alışık olduğumuz moduna ya da konumuna göre dinleme özelliği 7/24 Dinle'de yepyeni bir boyut kazanıyor. Gündem, dünya, ekonomi, yaşam ve spor haberlerini tüm detayları ile dinleme imkânı sağlarken, kullanıcılar modlarına göre de haber dinleme ayrıcalığını deneyimliyor.

DİNİ YAYINLAR: Esma-i Hüsna, Hadis ve Sünnet, Günlük Hayatta İslam, Kur'an'ın Gölgesinde, İslam Ahlakı programları yeniden 7/24 Dinle ile hayat bulurken, onlarca farklı değerli hocanın sesinden Aşr-ı Şerif, Cüz, Meal Cüz, Sure, Meal Sure ve Mealli Hatim dinleme imkânı da tanıyor.

****
Daha fazla bilgi için sayfamızı ziyaret edebilirsin: https://www.724dinle.com
7/24 Dinle'yi kullanırken yardıma ihtiyacın varsa, geri bildirimde bulunmak ya da uygulamada yeni bir özellik istiyorsan [email protected] adresinden bize ulaşabilirsin

Title 724 Dinle: Müzik, Sesli Kitap
Requirements Android 4.4+
Language English
Available Languages
License
Date Added 1642032000
Author Pedro Moreira
Website https://play.google.com/store/apps/details?id=com.turkuvaz.dinle
SHA-1
724 Dinle: Müzik, Sesli Kitap

Version 6.0.2 information

Size 11.7 MB