The description of Justin App
Компанія Justin – частина великої групи Fozzy, в число якої входить Сільпо, Фора, Fozzy, RIngoo, Thrash. На першому етапі розвитку компанії це стало головною перевагою.

Justin — доступна доставка. Ось чому:

1. З Justin ви економите свій час. Більшість наших відділень знаходяться у супермаркетах та торгових центрах. Вам не потрібно витрачати додатковий час та спеціально йти у поштові відділення, щоб надіслати чи отримати посилку. Все це можна поєднати в один похід.

2. Доступна ціна. Тарифи на доставку у нас стартують від 25 грн. Наші послуги доступніші на 10-15%, ніж у конкурентів. Регулярно ми проводимо акції безкоштовної доставки та спец.тарифів на доставку у магазинах-партнерів.

3. Оновлений кабінет для юр. та фіз. особ.

4. Зручний мобільний додаток, в якому можна відстежувати посилки, ідентифіковувати себе у відділенні за допомогою QR-коду, створювати електронні накладні, оплачувати доставку онлайн та багато іншого.

5. Крім традиційних поштових послуг, в Justin можна отримати банківську карту, оформити міжнародну доставку, доставку з приміркою та послугу зручною передачі.

6. Зручний графік роботи. Більшість наших відділень працюють за графіком з 8 ранку до 8 вечора щодня, без вихідних.

Переконайтеся самі, що Justin — зручно та доступно. Встановлюйте додаток й користуйтеся послугами Justin ;).

Title Justin
Requirements Android 5.1+
Language English
Available Languages
License
Date Added 1631491200
Author Hamza Hamza
Website https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.justin
SHA-1
Justin

Version 1.90 information

Size 16.6 MB