KEUNE Haircosmetics v 1.1.11

 Download latest version (11.0 MB)

The description of KEUNE Haircosmetics App
Świadoma pielęgnacja i stylizacja włosów z aplikacją Keune Haircosmetics!

Keune Haircosmetics to innowacyjne kosmetyki do włosów do pielęgnacji i stylizacji z gwarancją najwyższej jakości. Teraz zamówisz kosmetyki KEUNE w każdym miejscu i o każdej porze! Spontanicznie, w zwykły dzień i od święta - jesteś wyjątkowa!

Pobierz nową aplikację Keune i zyskaj ekskluzywną pielęgnację Twoich włosów szytą pod Ciebie! Dzięki aplikacji Keune w szybki i łatwy sposób otrzymasz odpowiedzi na pytania czego potrzebują Twoje włosy. Wygodny dobór kosmetyków do pielęgnacji i odbiór w jednym z setek salonów. Wyjątkowe podejście - to coś, na co zasługujesz każdego dnia!

To takie proste!

Od profesjonalnej pielęgnacji włosów w Twoim domu dzieli Cię jedynie 5 kroków:

1. Pobierz aplikację Keune Haircosmetics
2. Łatwo i szybko sprofiluj Twoje włosy
3. Wybierz dedykowane dla Ciebie produkty
4. Zamów z odbiorem w ulubionym salonie
5. Ciesz się profesjonalnymi kosmetykami w swoim domu!

Nigdy więcej eksperymentów, koniec poszukiwań. Zasługujesz na najlepsze. Pobierz aplikację Keune Haircosmetics!

Gubisz się w świadomej pielęgnacji włosów? Porowatość włosów, PEH, odżywki, maski, wcierki, olejki, pudry, gumy… WOW! Nowe surowce i technologie stosowane w przemyśle kosmetycznym powstają na całym świecie każdego dnia. Trendy ulegają zmianom, kosmetyki pojawiają się wciąż nowe i są coraz lepszej generacji. Nadążanie za nowinkami staje się trudne, a wręcz niemożliwe! To nie Ty musisz za wszystkim nadążyć. Nie musisz poświęcać godzin na czytanie, dokładne zagłębiać się w składy chemiczne produktów w obawie, że źle dobrane zniszczą Twoje włosy. Profesjonaliści z zespołu Keune pomogą Ci zorientować się w nowoczesnym świecie pielęgnacji i stylizacji włosów i dadzą klucz do zaspokojenia potrzeb Twoich włosów, nawet tych najbardziej kapryśnych.

Zmieniamy reguły gry!

Produkty Keune Haircosmetics to specjalistyczne receptury stosowane przez stylistów fryzur na całym świecie! Dotychczas dostępne wyłącznie w wybranych salonach fryzjerskich. Salony Keune podążają za trendami i rozwojem technologii, aby służyć pomocą i konsultacją. Dzięki aplikacji Keune Haircosmetics w szybki i przyjemny sposób, bez wychodzenia w domu, otrzymasz odpowiedzi na pytania czego potrzebują Twoje włosy! A przede wszystkim zyskasz pewność, że Twoje działania pielęgnacyjne są przemyślane i efektywne.

Specjaliści działu Keune IT stworzyli zaawansowany algorytm oparty na doświadczeniach najlepszych stylistów – specjalnie dla aplikacji Keune Haircosmetics! Nowoczesna technologia pozwoli dobrać najlepsze kosmetyki dla Twojego typu włosów na podstawie prostego testu, który wykonasz po prostu wszędzie! Pytania diagnostyczne pozwolą określić Twój typ włosa, aby spersonalizować dla Ciebie praktykę pielęgnacyjną. Aplikacja wskaże dedykowane specjalnie Tobie produkty pielęgnacyjne. A Ty odbierzesz w wybranym przez siebie salonie Keune, mając kontakt ze specjalistą – nie kurierem!

Nigdy więcej eksperymentów, koniec poszukiwań. Zasługujesz na indywidualne podejście. Spersonalizowana praktyka pielęgnacyjna to ideał! Znajdź go.

Z pomocą przychodzą producenci wysokiej jakości kosmetyków do pielęgnacji włosów, tworzące coraz to lepsze receptury, Alterna, Kerastase, L’oreal Profesionnel, Matrix. Świadome firmy nastawione na personalizowanie potrzeb klienta, odkrywające, że to przemyślany i trafny dobór kosmetyku skutkuje zadowalającym efektem – tu pojawia się rozwiązanie w postaci aplikacji Keune. Dzięki precyzyjnie rozpoznanym potrzebom włosów, można dobrać serię produktów uzupełniających wszelkie niedobory, poprawiających kondycję, likwidujące problem, dające efekt WOW, a jednocześnie ułatwiających codzienną pielęgnację i stylizację fryzury. Piękne, zadbane włosy – to osiągalne!

Dzięki dedykowanym indywidualnie Tobie produktom Keune.

Title KEUNE Haircosmetics
Requirements Android 5.0+
Language english
Available Languages
License
Date Added 1630972800
Author Alexis Ducrocq
Website https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.sofine.Keuneapp
SHA-1
KEUNE Haircosmetics

Version 1.1.11 information

Size 11.0 MB