The description of Serby App


"Serby" uygulamamız içinde bulundurduğu bir çok özelliği ile sizlerle birlikte. Artık farklı şeyler yapmak için farklı uygulamalar kullanman gerekmiyor. "Serby" içinde bulundurduğu bir çok özelliği sayesinde sizlere fazlasıyla kolaylık ve fayda sağlıyor.
Uygulamamız henüz gelişme aşamasındadır. Eksikleri belirtmeniz uygulamanın gelişimine büyük ölçüde katkı sağlayacaktır.-Sohbet
Uygulamaya kayıt olan herkesle sohbet etme imkanı sunuyoruz. İster dersler hakkında sorular sor ve çözümler üret, ister insanların sorunlarını çöz, yardımcı ol. Bu tamamen size kalmış. Taciz vb. gibi olayların önüne geçebilmek içinde sıkı bir çalışma yürütüyoruz. Böyle bir durumda lütfen rahatsız eden kişileri şikayet etmekten çekinmeyiniz. Gerekli işlemler yapılacaktır.

-Yayın Platformu
Bu kategori "YouTube", "Twitch" & "Dlive" olmak üzere üçe ayrılıyor. Bu üç ayrı platformdan çeşitli yayıncılar bulunuyor. Uygulama üzerinden yayınları takip edebilirsiniz. Ayırca bizimle "[email protected]" e-posta adresinden iletişim kurarak burada kanalınızın reklamını yapmamızı sağlayabilirsiniz.

-Eğitim / Bilgi
Henüz gelişim aşamasında olan bu kısım biz öğrencilerin bilgi aktarımı yapabilmesi açısından gerçekten çok önemli. İçerisinde "Milli Eğitim Bakanlığı", "Osmanlı İmparatorluğu" ve "Yararlı & İlginç Bilgiler" kategorileri olmak üzere üçe ayrılıyor. "E-okul", "EBA", "ÖSYM" gibi platformlara rahat bir şekilde ulaşabilmenin yanında başta ders çalışmak için "Motivasyon" almanın ardından seviyenize göre ders eğitim videoları izleyebilirsiniz. Video arayıp zaman kaybetmemeniz için sizlere gereken videoların tamamını listeledik. Bu kısımda bir sürü eksik olabilir üzgünüz henüz geliştiriliyor. Ardından "Osmanlı Padişahları" ve "Osmanlı'nın Geçirdiği Savaşlar" hakkında çeşitli bilgiler edinebilirsiniz. "İlginç & Yararlı Bilgiler" kategorisinde sizlere her gün iki ilginç veya yararlı bilgiler sunmayı hedefliyoruz.

-Mini Oyunlar
Sıkıldın mı? Öyleyse bu kategori tam sana göre!
İçerisinde HTML tabanlı çeşitli oyunlar barındırıyor. Dilediğince oyna, eğlen. Her geçen gün bu kategoriye oyun düzenlemesi yapılmaya devam edecektir.

-Canlı Kanallar & Radyo İstasyonu
İçerisinde bir çok televizyon ve radyo kanalı bulunduruyor. Canınız çok sıkıldığında burada keyifli zaman geçireceğinizden emin olabilirsiniz.

-Güncel Haberler
İçerisinde çeşitli haber sayfalarını barındıran bu kategori sayesinde güncel haberlerden istediğiniz zaman anında haberdar olabileceksiniz.

-Duvar Kağıtları
Kullandığınız duvar kağıdından sıkılmış olabilir ancak yeni ve güzel bir duvar kağıdı bulamıyor olabilirsiniz. "Duvar Kağıtları" kategorisi içerisinde yüzlerce duvar kağıdı barındırıyor ve sürekli yeni duvar kağıtları eklenmeye devam ediyor. Eğer siz de sık sık duvar kağıdını değişen kişilerdenseniz bu kategori oldukça işinizi görecektir.

Uygulamamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Lütfen olumlu/olumsuz yanıtınızı belirtiniz. Sizlere kesinlikle geri dönüş sağlanacaktır.

Title Serby
Requirements Android 5.0+
Language English
Available Languages
License
Date Added 1642118400
Author Abdul Latief Zaeny
Website https://play.google.com/store/apps/details?id=com.serby
SHA-1
Serby

Version 3.21.0.22 information

Size 28.0 MB